První informace o Dacii Logan MCV

Automobilka Dacia obohatila autosalon i o cenově dostupný a praktický kombík Logan MCV. Dacia si možná sama vytvořila konkurenta pro větší MPV Lodgy.

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

Automobilka Dacia v tichosti vypustila první informace o novém kombíku Dacia Logan MCV, který dostal novou příď a prošel celkovou velkou modernizací, i když principielně se na autě nic zásadního nemění - bude to především cenově dostupný kombík s luxusními prvky výbavy. Takže, určitě se máme na co těšit.

Vedle docela atraktivního designu přináší Dacia Logan MCV také věci jako palubní systém s dotykovým centrálním displejem, parkovací senzory, tempomat s omezovačem rychlosti, Eco režim a podobně, ale budete si muset připlatit. V základu pak už ale bude ESP a přední i boční airbagy. A také kufr o objemu 573 litrů v základní uspořádání. Můžete samozřejmě sklopit zadní sedačky, ale maximální objem Dacia ještě tají.

Prozatím také nezveřejnila informace k motorům, ale počítat bychom měli s tím samým, co má sedan Dacia Logan na našem trhu. Více informací jsme opravdu nevypátrali. Ale to se brzy změní.